Her Türk vatandaşı gibi yıllardır hem yazılı hem de görsel medyada sürekli "BOR MUCİZESİNİ" takip ederim. Dünyanın Bor Kaynaklarının 73%'ü Türkiye topraklarında ve bu sektöre 26 yılını veren bir profesyonel olarak adımlar atmam gerektiğini hissettim. Yıllardır da nasıl üretileceğini araştırdım. Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü, IMA (Industrial Materials Europe) ve Eti Maden'in çok değerli Bilgi Hazinelerini okudum. Sonunda bir vatandaş olarak anladığım şu idi; Bor Sert bir kristal ve ısı, su ve yağda çözülmesi ve ürünlere konulması çok zor olduğu idi! Hep Bor'lu ürünlerin yapılması hayaliyle yıllarım geçti. Çünkü Gerçek anlamda "Milli Cevherimizi, Hazineye Dönüştürecektik!"

Bor ile araştırmalarım ilerlerken, anneannemden ve yaşlılarımızdan sürekli Kenevirin faydalarını dinlerdik. Son yıllarda ise Kenevir ile ilgili çok fazla Bilimsel Makale ve Ürün yapılmaya başlandı.

Hep Hayalim "Bor ve Keneviri" biraya getirmek ve bu olağanüstü hammaddelerle hayatımıza dokunmaktı. Dünyada bir İLKi Başarmaktı.

İnsanlığa Hizmet Hayaliyle çıktığım bu yolda 2018 ve 2019'lu yıllarda da çok yoğun Devlet adamları ve değerli hocalar tarafından da bu iki özel hammadde çok konuşulur oldu.

Artık zamanı gelmişti. BOR ve KENEVİR Mucizesinin!!!

Bu dönemlerimde Bor ve Kenevir üzerine çalışmaları olmuş tutkulu bir Bilim Adamı, Kimya Mühendisi aradım. Sayın Taşkın Öztürk ile tanıştım.

Ülkemizin önünü açacak, hammaddede dışa bağımlılığı azaltacak bu adımı MEDICAL REVOLUTION (Medikal Devrim) ile atma kararı verdik.

1993 yılından beri çalışıyorum ve 2000'den beri de bugün ve geleceğin işi olan Doğrudan Satış Sektöründe yer alıyorum. Sayısız Dünyada ve Türkiye'de şirket Birincilikleri ve Dereceleri yaşadım.

Bu sebeple, Bor ve Kenevir'i en iyi doğru bilgiyi alan halkımız anlatabileceğini düşündük.

MEDIREVO Uzmanlarını eğittik ve eğitmeye devam edeceğiz.

Hepinizin Milli servetimiz olan Bor ve Kenevire sahip çıkacağınıza inanıyorum.

Daha Huzurlu ve mutlu bir Türkiye için çok çalışacağımıza söz veriyoruz.

We use cookies to give you a better experience while using our website.. _dil_trGizlilik Politikası Our page describes what cookies are and how they are used. I AGREE